Rituály Inlight

Na co se u mně můžete těšit?

Rituál s kosmetikou Inlight je skutečná forma terapie pro tělo i duši. Spojení kvalitní kosmetiky a vědomého doteku dokáže doslova zázraky. 

Inlight je certifikovaná 100% BIO kosmetika, která vzniká s láskou, ručně a pomalu v britském Cornwallu. Synergie bylin macerovaných v blahodárných olejích pomáhají i s těžkou formou akné, ekzémy, jizvami, pigmentací a vráskami. Díky svému složení dává pokožce nejčistší superpotraviny a nastoluje rovnováhu k hojivým procesům. 

To, v kombinaci s laskavým, přesto však profesionálním přístupem dává dohromady jedinečné rituály, které si zamilujete.

Balanční rituál

Délka: 60 minut

Balanční rituál je sestaven na míru těm, kteří preferují hodinové „standartnější“ kosmetické ošetření. Díky vědomým dotykům a vůním se nám během krátké doby podaří zastavit a najít vnitřní klid. Uvolňuje napětí, stres, harmonizuje a hýčká naše smysly. Vhodný i pro muže.

1800,-

Relaxační rituál Gua Sha

Délka: 90 minut

Relaxační rituál je připraven pro všechny Ty, kteří potřebují zastavit, vydechnout a užít si péči formou aromaterapie a vědomého doteku. Tento rituál si oblíbíte i díky hluboké uvolňující masáži Gua Sha, která odbourává napětí ve svalech a uzlinách v obličeji. Zároveň se jedná o přirozený lifting. Po rituálu odcházíte s tváří rozjasněnou a v duši klidní.

2300,-

Rozjasňující rituál

Délka: 90 minut

Rozjasňující rituál je hloubkově čisticí kosmetické ošetření obličeje, dekoltu a krku. V průběhu rituálu se staráme i o ruce a pokožku hlavy. Cílem ošetření je čistá, projasněná pleť zbavená toxinů a zregenerované tělo i mysl. Hlavním prvkem tohoto rituálu je lymfatická masáž, po které je pokožka vypnutá a rozzářená. Jedná se o nejžádanější rituál s nejvýraznějším přirozeným liftingem obličeje.

2300,-

Vitality rituál

Délka: 120 minut

Luxusní obřad Vitality nabízí omlazující péči o obličej, krk, dekolt, ruce a hlavu. Během hloubkových masáží se pracuje s unikátní anti-age kúrou – Bio elixírem mládí, který zapracováváme Face rollery a Gua Sha. Rituál je plný prvků harmonizujících psychiku a usnadňujících návrat k naší duši i našim kořenům.

3200,-