Organické kosmetické studio

Začátky Studio Svila:
Já a můj příběh

Moje jméno je Barbora a jsem ráda, že Vám můžu touto formou představit část své životní cesty, založení salonu Studio Svila. Vystudovala jsem vysokou školu obor ekonomie a určitou dobu jsem v tomto odvětví pracovala, nicméně s pocitem a zásadní otázkou „Je to ono?“. Nebylo. Nějakou dobu jsem nevěděla, kam povedou mé další kroky, cítila jsem se ztracená. Věděla jsem ale jediné – chci pracovat s lidmi, chci tím být prospěšná jím i sama sobě a chci dělat práci s nadšením sobě vlastním. A tak se zrodil nápad zřídit si kosmetický salon, protože to mi dávalo smysl a cítila jsem se tak nějak na „správné cestě“. Díky celé mé rodině se mi to podařilo. Zvláště bych chtěla poděkovat svému muži a mojí mamince, bez jejichž podpory, lásky a důvěry bych to nedokázala. Celé studio jsem budovala s nesmírnou péčí, ladila každý detail, abyste se cítili komfortně a mohli se uvolnit. Aby to místo bylo útočištěm před všedními dny a dávalo pocit výjimečnosti.

Spojení intuice
a přírodní péče

Cítila jsem, že nechci pracovat s konvenční kosmetikou ale s něčím jedinečným – což je pro mě právě Inlight. Každý den jsem utvrzována v tom, že má intuice byla v tu chvíli správná. Inlight je přírodní, ručně a s láskou vyráběná značka založená na olejích a v nich macerovaných bylinách. Vše ve 100% BIO kvalitě a pro Ty, kteří si to dovolí, i se znatelným emocionálním přesahem. Vize této značky jsou mi nesmírně blízké – harmonie, aromaterapie, láska k sobě samým a naším blízkým, stejně tak i k naší planetě.

Zastavení
a napojení na sebe

Stěžejní myšlenky rituálů s Inlight vnímám jako – zastav, vydechni, odpočívej a nech o sebe pečovat, napoj se sám na sebe – to vše si zasloužíš. Děkuji každému z Vás, kdo mě navštívil a zažil to semnou.  Kdo prozatím váhá dodávám – buďte k sobě laskavý, to je ta největší sebeláska.

S láskou,

Barbora Vašková

zakladatelka